Kontakta oss

Medarbetare

Om oss

Facebook

Lediga tjänster

Medarbetare

Linda Granflo-Granath

VD
Lenhovda

0474-290 52 / 070-112 37 37
linda@mgbygg.se
Samuel Edvardsson

Arbetsledare
Kalmar/Lenhovda

0474-290 58 / 076-677 50 44
samuel@mgbygg.se
Martin Alriksson

Arbetsledare / Kalkylator / Kontrollansvarig
Lenhovda

0474-290 53 / 070-655 90 50
martin@mgbygg.se
Sonder Tercero

Arbetsledare/Försäkringsskador
Kalmar

0470-290 54 / 070-386 90 50
sonder@mgbygg.se
MG Bygg Tommy Arbetsledare Öland

Tommy Lindqvist

Arbetsledare/Försäkringsskador
Öland

0474-290 56 / 070-022 90 56

tommy@mgbygg.se

MG Bygg Emil Arbetsledare Lenhovda
Emil Bodén

Arbetsledare / Försäkringsskador
Lenhovda

0474-290 51
emil@mgbygg.se

Kontakta oss

Går du i bygg eller renoveringstankar?

Tveka inte att ta kontakt med oss för idéer och prisförslag. Vi besöker er gärna för ett inledande möte.