Kontakta oss

Medarbetare

Om oss

Facebook

Medarbetare

Linda Granflo-Granath

VD

0474-290 52 / 070-112 37 37

linda@mgbygg.se

Samuel Edvardsson

Arbetsledare

0474-290 58 / 076-677 50 44

samuel@mgbygg.se

Martin Alriksson

Arbetsledare / Kalkylator / Kontrollansvarig

0474-290 53 / 070-655 90 50

martin@mgbygg.se

Sonder Tercero

Arbetsledare/Försäkringsskador

0470-290 54 / 070-386 90 50

sonder@mgbygg.se

Magnus Alriksson

Arbetsledare/Försäkringsskador

0474-290 55 / 070-347 90 50

magnus@mgbygg.se

Markus Karlsson

Arbetsledare / Försäkringsskador

0474-290 56 / 076-022 90 56

markus@mgbygg.se

Kontakta oss

Går du i bygg eller renoveringstankar?

Tveka inte att ta kontakt med oss för idéer och prisförslag. Vi besöker er gärna för ett inledande möte!